Producenci

Papernet – producent środków czystości

Papernet to marka Grupy SOFIDEL specjalizująca się w produkcji wyrobów papierniczych przeznaczonych na rynek AFH oraz osprzętu, takiego jak dozowniki do ręczników papierowych oraz dozowniki do papieru toaletowego. Papernet to wyjątkowa, wyróżniająca się na tle innych dostawców rozwiązań higienicznych marka, której zadaniem jest dostarczanie dużym i małym odbiorcom wysokiej jakości rozwiązań. To, co decyduje o wyjątkowości marki to jej elastyczność, dzięki której Papernet dopowiada na indywidualne potrzeby klientów z różnych branż i sektorów, także poprzez zróżnicowanie jakościowe oferowanych wyrobów papierniczych.

Niezależnie od rodzaju prowadzonej działalności marka Papernet dostarcza idealne rozwiązania dla każdej toalety oraz łazienki. Swoją pozycję na rynku higienicznych wyrobów papierniczych buduje na bazie szerokiego wachlarza zróżnicowanych produktów podzielonych na trzy kategorie odpowiadające jakości oferowanych wyrobów – Superior, Special oraz Standard.

Katalog produktów

Katalog produktów Papernet każdorazowo jest przygotowywany w taki sposób, żeby klient końcowy mógł od razu znaleźć interesujące go rozwiązanie w obrębie preferowanej kategorii jakościowej. Dla jeszcze łatwiejszego poruszania się po asortymencie kategorie produktowe w katalogu zaznaczone są odpowiednimi kolorami:

  • Reprezentująca najwyższą jakość produktów marki Papernet kategoria Superior oznaczona jest kolorem ciemnogranatowym. Zaliczają się do niej wyroby higieniczne o doskonałych parametrach użytkowych oraz wyjątkowej efektywności.
  • Reprezentująca wysoką jakość wyrobów higienicznych kategoria Special oznaczona jest kolorem błękitnym. Zaliczają się do niej produkty przeznaczone do użytku codziennego, które mają zapewniać dobry poziom efektywności, przy jednoczesnym znakomitym stosunku ceny do jakości.
  • Reprezentująca produkty uniwersalne kategoria Standard oznaczona jest kolorem szarym. Wyroby Standard idealnie sprawdzają się podczas codziennych zastosowań i do masowego użytku.

Wyroby papiernicze Papernet – zastosowanie

Po ręczniki papierowe oraz papiery toaletowe Papernet zapraszamy klientów reprezentujących różne branże. W swoim asortymencie marka posiada rozwiązania higieniczne dla branży hotelarsko-gastronomicznej, zakładów przemysłowych, a także ośrodków opieki medycznej.

Znaleziono produktów: 88

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl