Producenci
Serwis techniczny

Serwis techniczny w PLATFORMA CZYSTOŚCI!

Nasz serwis techniczny w ramach zleceń jest przygotowany na naprawy i serwis urządzeń oraz wyposażenia składającego się na maszyny czyszczące. Montujemy dozowniki, dokonujemy montażu pomp i urządzeń dozujących. Jesteśmy autoryzowanym serwisem technicznym maszyn czyszczących Taski oraz Adiatek. Serwis Taski i Serwis Adiatek dostępne są zarówno dla klientów, którzy dokonali zakupu urządzenia czyszczącego w hurtowni Platforma Czystości, jak i klientów, którzy nabyli urządzenia u innych sprzedawców.

Autoryzowany serwis techniczny

Jako autoryzowany serwis techniczny zapewniamy Państwu opiekę serwisową gwarancyjną i po gwarancyjną urządzeń Taski oraz Adiatek. Serwis Taski i Serwis Adiatek jest świadczony przez wykwalifikowanych serwisantów z odpowiednimi uprawnieniami. Dodatkowo nasz autoryzowany serwis techniczny proponujemy Państwu szkolenia z zakresu obsługi urządzeń Taski i Adiatek, łatwy kontakt z kompetentnymi technikami oraz dostęp do oryginalnych części zamiennych. Dodatkowo nasz serwis dokonuje montaży i instalacji systemów higienicznych.

Serwis techniczny w całym kraju!

Jako dostawca rozwiązań z zakresu higieny i czystości działamy w całej Polsce. Również usługi związane z serwisem technicznym są świadczone w każdym regionie naszego kraju. Nasze autoryzowane serwisy Taski oraz Adiatek rozwiązują problemy klientów w każdym miejscu w Polsce.

Serwis techniczny Warszawa

Serwis Taski oraz serwis Adiatek z dojazdem do Klienta to oferta, którą kierujemy przede wszystkim do Klientów z terenu miasta Warszawa oraz najbliższej okolicy. Usługa obejmuje dojazd do siedziby Klienta oraz naprawę urządzenia na miejscu. Jeśli serwis urządzenia nie może być wykonany na miejscu urządzenie jest przewożone do naszego serwisu i naprawiane stacjonarnie. Jako autoryzowany serwis mamy możliwość zorganizowania urządzenia zastępczego na czas trwania naprawy.

Godziny pracy serwisu technicznego

Autoryzowany Serwis Techniczny jest do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach: 8:00 – 16:00.

Telefoniczne przyjmowanie zleceń odbywa się pod numerem telefonu: /22/ 331 70 04.

Zlecenia można również przesyłać na adres poczty elektronicznej: serwis@platformaczystosci.pl

 
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl