Opcje przeglądania
Producent
Cena
  • od
    do
Producenci

Wózki Hotelowe

SPLAST wózek na bieliznę 340 litrów TSB-0001 SPLAST wózek na bieliznę 340 litrów TSB-0001
Producent: SPLAST
Cena:

2 147,95 zł

Cena netto: 1 746,30 zł

szt.
zobacz więcej
SPLAST zestaw hotelowy TSH-0001 SPLAST zestaw hotelowy TSH-0001
Producent: SPLAST
Cena:

4 285,55 zł

Cena netto: 3 484,19 zł

szt.
zobacz więcej
SPLAST zestaw hotelowy TSH-0006 SPLAST zestaw hotelowy TSH-0006
Producent: SPLAST
Cena:

7 736,55 zł

Cena netto: 6 289,88 zł

szt.
zobacz więcej

Każdy hotel ma własne obowiązujące wymogi i standardy związane z utrzymaniem porządku i czystości. Nienaganny porządek jest wyjątkowo ważny w obiekcie hotelowym. Dzieje się tak, ponieważ czystość i porządek w hotelu to jedna z najważniejszych kwestii, na którą zwracają uwagę hotelowi goście. Jest to jeden z najistotniejszych czynników, który decyduje o komfortowym samopoczuciu gości i wpływa na ocenę hotelu. Goście zwracają uwagę na czystość pościeli, ręczników, zapach w pokoju, czystość toalety, itp.

Perfekcyjne sprzątanie hotelu zależy od dwóch czynników, zarówno od personelu, jak i profesjonalnego wyposażenia.

Podstawowe narzędzie pracy pokojówki

W związku z ograniczonym czasem na wysprzątanie każdego pokoju dla następnego gościa, personel sprzątający musi być wydajny i przede wszystkim zorganizowany. Organizację pracy pokojówki niewątpliwie ułatwi wózek hotelowy.

Nasza oferta obejmuje bogaty wybór trwałych i niezawodnych wózków hotelowych. Wózki hotelowe znajdują szerokie zastosowanie w efektywnym sprzątaniu nie tylko powierzchni hotelowych. Są to funkcjonalne urządzenia, wysokiej jakości o estetycznym wyglądzie. Poręczny wózek o modułowej konstrukcji, na kółkach to niezbędne narzędzie pracy pokojówki hotelowej.

Rodzaje wózków hotelowych

Wózki na bieliznę

Doskonale nadają się nie tylko do segregowania pościeli, lecz także ręczników. Dzięki takiej funkcjonalności sprzątanie będzie niezwykle szybkie i przeprowadzane na najwyższym poziomie. Obrotowe kółka pozwalają w łatwy sposób transportować wózek i przemieszczać się razem z nim, a pojemne worki nie nakazują częstego ich opróżniania, co sprzyja efektywniejszej pracy. Zaletą wózków na pościel jest możliwość ich szybkiego składania i rozkładania. Wybór obejmuje wózki z jedną lub dwiema komorami.

Wózki zestawowe

Ten typ wózka jest urozmaiceniem klasycznych wózków do zbierania brudnej pościeli bądź ręczników. Wózek zestawowy wyposażony jest w miejsca na worki, które w zależności od rodzaju służą do gromadzenia brudnej pościeli lub śmieci. Dodatkowo posiada wyszczególnione miejsce pełniące funkcję kuwety. Szafka pomiędzy otworami na worki jest szczelnie zamykana, posiada otwory, szuflady, które nadają się do przewożenia czystej pościeli i ręczników.

Dzięki takiemu urządzeniu  sprawisz, że w hotelu będzie panował nienaganny porządek.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl