Producenci

Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

Odkurzacze przemysłowe - sprzątanie po remoncie

Zarówno dla osób fizycznych jak i przedsiębiorców, remont, który ma przywrócić wartość użytkową odnawianego obiektu jest uciążliwy. Jego efekt wynagradza trudny czas, ale zanim będziemy mogli cieszyć się w pełni wyremontowanym wnętrzem, konieczne jest jego posprzątanie.  Aby osiągnąć optymalne efekty i ograniczyć wysiłki należy dobrze zaplanować porządki i skorzystać z odpowiedniego sprzętu i środków czystości.

Podstawowa zasada, którą powinniśmy się kierować podczas porządków poremontowych, mówi o tym, że sprzątanie należy zacząć od porządków na sucho, ponieważ jeżeli zaczęlibyśmy od porządków na mokro, to cały pył i kurz szybko zamieniłby się w trudny do usunięcia mokry osad. Dlatego warto na początku dokładnie odkurzyć czyszczoną przestrzeń, aby pozbyć się pyłu i kurzu. W tym przypadku najlepszym rozwiązaniem jest odkurzacz przemysłowy, który poradzi sobie z kurzem, pyłem, a nawet resztkami gruzu.

Działanie odkurzaczy

Odkurzacz przemysłowy jest wykorzystywany wszędzie tam, gdzie zwykły odkurzacz nie daje sobie rady. Jego zadaniem jest usuwanie trudnych zanieczyszczeń niezależnie od ich ilości. Odkurzacz przemysłowy jest używany głównie w fabrykach, miejscach, gdzie prowadzone są prace budowlane. Mechanizm jego działania różni się od pracy zwykłych, domowych odkurzaczy, głównie mocą i odpornością. Odkurzacz budowlany może pracować w miejscu dużego zapylenia czy być wystawiony na działanie warunków atmosferycznych.

To niezawodne urządzenia o odpornej konstrukcji, która charakteryzuje się długą żywotnością i bardzo dobrą wydajnością ssania. Przeznaczone są do częstego odkurzania na sucho lub na mokro pomieszczeń przemysłowych. Idealnie sprawdzają się do wykorzystania w hotelach i małych zakładach. 

Odkurzacze przemysłowe Warszawa - Nasza oferta

Nasza firma z siedzibą w Warszawie zaprasza Państwa do zapoznania się z asortymentem odkurzaczy przemysłowych, który dostosowany jest do indywidualnych potrzeb klienta i jego środowiska pracy. Posiadamy odkurzacze przemysłowe, które różnią się między sobą rodzajem zanieczyszczeń, które mogą usuwać oraz miejscem, w którym mogą pracować.  Posiadamy modele do pracy na sucho, modele do pracy na sucho i mokro jednocześnie.

Zapraszamy Państwa do naszego sklepu w Warszawie bądź dokonywania zakupów za pomocą naszej strony internetowej.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl